HAKKIMIZDA

1982 yılında kurulan firmamız, başlangıçta erkek dış giyim ürünleri imalatı ve satışıyla ticari hayata adım atmış, 1992 yılında ise okul kıyafetleri ve personel kıyafetleri üretimine başlamıştır. Bu süreçte, ihracat faaliyetleriyle global pazarda da adından söz ettiren GALERİ KUP TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ., eğitim kurumlarının taleplerine yönelik özel, güncel ve kurumsal kimlikleri yansıtan kaliteli öğrenci kıyafetleri üreterek, sektöründe saygın bir konuma gelmiştir.

 

Ürünlerimizin imalatında, sürdürülebilir ve çevre dostu OEKO-TEX standart 100 sertifikasına sahip kumaşlar kullanılmaktadır. İhracat portföyümüzde de yer alan ürünlerimiz, dünya çapındaki müşterilere güvenilir ve kaliteli çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Çocuklarımızın sağlığına duyarlı bir yaklaşımla, kanserojen olmayan ve zararlı kimyasallar içermeyen kumaşları tercih ediyoruz. AB standartlarına uymayan ve daha ucuza mal edilen kumaşlarda kullanılan azor boya maddelerinin, terle birlikte çocukların cildine geçebilecek kanserojen maddelere sebep olabileceğinin bilinciyle, üretim süreçlerimizde her aşamada titizlikle denetim sağlamaktayız.

MİSYONUMUZ

GALERİ KUP TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak misyonumuz, eğitim kurumlarına özel tasarlanmış kaliteli, güvenilir ve çevre dostu kıyafetler üreterek, öğrencilerin ve personelinin güvenli ve konforlu bir okul deneyimi yaşamasını sağlamaktır. İhracat faaliyetlerimizle dünya genelinde etkileşimde bulunarak, global ölçekte eğitim kurumlarına yenilikçi ve özgün çözümler sunmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sektörde lider bir marka olarak kalitemizi sürdürmek ve topluma değer katmak temel misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ

Galeri Kup olarak, müşterilerimizin taleplerine duyarlı bir şekilde, sürekli gelişmeyi , ürün ve hizmette üstün kaliteyi, etkili ekip çalışmasını, çevre ve toplumsal sorumluluk projelerine aktif katılımı, kurumsal yönetim anlayışını ve teknolojik gelişmelere uyumu temel alan bir vizyon benimsemekteyiz. Bu vizyonumuzla ,sektöründe lider bir kuruluş olarak öne çıkmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini aşan çözümler sunarak , iş ortaklarımızla uzun vadeli ve karşılıklı kazançlı ilişkiler  kurmayı amaçlıyoruz.